RKL: „Raseinių“ ekipai trūksta tik vienos pergalės iki sėkmingo pusfinalio finišo

19 Balandis 03, Trečiadienis 16:39 Paskelbė RKL

Antradienio vakaras Regionų krepšinio lygoje (RKL) buvo sėkmingas „Raseinių“ ekipai, kuri vakar svečiuose palaužė Plungės „Olimpo“ vyrus ir trūksta tik vienos pergalės iki sėkmingo pusfinalio finišo

Vytaliaus Judicko / @Alio, Raseiniai nuotr.
Vytaliaus Judicko / @Alio, Raseiniai nuotr.|||| Vytaliaus Judicko / @Alio, Raseiniai nuotr.|||| ||||

Plungėje vykusi pusfinalio akistata, kurioje susikovė vietos „Olimpo“ (5) ekipa ir reguliariojo sezono nugalėtojais tapę „Raseinių“ (1) krepšininkai.

Nors pirmosiose serijos rungtynėse raseiniškiai savo pranašumą įrodė tik pačioje dvikovos pabaigoje ir žemaičiai giliai širdyje tikėjosi revanšo, tačiau antradienio vakarą viskas vyko pagal „Raseinių“ ekipos parašytą scenarijų.

Svečiai geriau pradėjo rungtynes, o po fantastiškai sužaisto antrojo kėlinuko dvikovos pusiaukelėje įgijo dviženklį pranašumą (37:26).

Po didžiosios pertraukos „Olimpo“ garbę ginantys krepšininkai dar buvo trumpam atkūrę intrigą, kuomet likus žaisti kiek daugiau nei tris minutes iki trečiojo kėlinuko pabaigos priartėjo iki pavojingos 2 taškų ribos (44:46).

Tačiau netrukus „Raseinių“ ekipa susigrąžino iniciatyvą, o po puikios lemiamo ketvirčio pradžios vėl atitrūko dviženkle persvara (61:50).

Per likusį susitikimo laiką svečiai išsaugojo saugų atstumą ir pasigirdus finaliniam teisėjo švilpukui šventė pergalę rezultatu 82:71 leidusią RKL debiutantams atsidurti vos per vieną žingsnį nuo finalo.

„Raseiniai“: Antanas Montrimavičius (10 atk.kam.) 20, Darius Gricius 15, Benas Ilevičius 13.

„Olimpas“: Tomas Domarkas 19, Dovydas Daubaris 11.

Trečiasias pusfinalio rungtynes  „Raseiniai“ žais jau savo namuose balandžio 5 d. 18.30 val.

Projekto informacija

• !: RASEINIAI.Online paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti RASEINIAI.Online kaip šaltinį