Raseinių „Raseiniai“ pateko į Regionų krepšinio lygos finalą!

19 Balandis 09, Antradienis 08:21 Paskelbė „Raseiniai” KK

Pirmosiose serijos rungtynėse raseiniškiai savo pranašumą įrodė tik pačioje dvikovos pabaigoje ir Plungės ,,Olimpo“ krepšininkai giliai širdyje tikėjosi revanšo, tačiau antradienio vakarą viskas vyko pagal „Raseinių“ ekipos parašytą scenarijų.

|||| |||| ||||

Antroji pusfinalio akistata balandžio 2 dieną vyko Plungėje. Nors raseiniškiai žaidė išvykoje, tačiau gausus sirgalių būrys iš Raseinių kūrė puikią atmosferą ir krepšininkams suteikė dar daugiau jėgų ir pasitikėjimo. Svečiai geriau pradėjo rungtynes, o po gerai sužaisto antrojo kėlinuko, dvikovos pusiaukelėje įgijo dviženklį pranašumą (37:26).

Po didžiosios pertraukos „Olimpo“ garbę ginantys krepšininkai dar buvo trumpam atkūrę intrigą, kuomet likus žaisti kiek daugiau nei tris minutes iki trečiojo kėlinuko pabaigos priartėjo iki pavojingos 2 taškų ribos (44:46). Tačiau netrukus „Raseinių“ ekipa susigrąžino iniciatyvą, o po puikios lemiamo ketvirčio pradžios vėl atitrūko dviženkle persvara (61:50). Per likusį susitikimo laiką svečiai išsaugojo saugų atstumą ir pasigirdus finaliniam teisėjo švilpukui šventė pergalę rezultatu 82:71 leidusią RKL debiutantams atsidurti vos per vieną žingsnį nuo finalo.

„Raseinių“ komandoje rezultatyviausiai rungtyniavo Antanas Montrimavičius pelęs 20 (10 atk.kam.), Darius Gricius 15, Benas Ilevičius 13 taškų.

Trečioji šių komandų akistata vyko raseiniškių aikštėje. Rungtynių pradžioje šeimininkai trumpam leido Plungės vyrams mėgautis pirmaujančiųjų vaidmeniu, tačiau vėliau perėmė iniciatyvą, pabėgo nuo varžovų ir užtikrintai kontroliavo rungtynes.

Pirmasis rungtynių lūžis įvyko antrojo ketvirčio pradžioje, kurioje raseiniškiai surengė galingą spurtą 13:2 ir vos per keletą minučių pasiekė apčiuopiamą 9 taškų pranašumą (34:25). Nors „Olimpo“ vyrai dar bandė priešintis, tačiau po didžiosios pertraukos antrąjį kvėpavimą įgiję aikštės šeimininkai jau nebesidairė atgal ir sulig kiekviena minute didino savo persvarą, kuri trečiojo kėlinuko viduryje pasiekė triuškinamą 18 taškų ribą (60:42).

Net ir atsidūrę beviltiškoje padėtyje svečiai nekėlė baltos vėliavos bei kovojo iki pat susitikimo pabaigos, tačiau žaidybinę drausmę išlaikiusi „Raseinių“ ekipa išsaugojo solidų pranašumą ir dvikovos pabaigoje šventė kelią į finalą atvėrusią pergalę 89:73.

„Raseinių“ komandoje rezultatyviausiai rungtyniavo A. Montrimavičius pelnęs 26 (10/12 dvit.), Jonas Levickas 19 (9/10 dvit.) ir D. Gricius 11 taškų.

Nugalėtojų komandos treneris Karolis Lendzevičius nepuolė į euforiją: „Negaliu sakyti, kad serija buvo lengva. Kiekvienoms rungtynėms labai rimtai ruošėmės ir niekuomet negalvojome apie tai, kiek rungtynių su „Olimpu“ reikės sužaisti. Smagu, jog finalą pasiekėme tiesiausiu keliu, tačiau tikrai negaliu sakyti, kad pusfinalio serija buvo lengva, nes nė vienoje dvikovoje mes nepademonstravome savo geriausio žaidimo. Visur turėjome rezervų. Tiesiog varžovai turi labai mažai žaidėjų rotacijoje trečiosiose rungtynėse jau atrodė pavargę ir matyt patys nelabai tikėjo, kad gali perlipti mūsų barjerą. Kalbant apie finalą tikrai nebijom „Lūšies“ ekipos. Nujaučiam jos stipriąsias ir silpnąsias vietas, per kurias turėsime juos atakuoti. Aišku, jie nustebino tiek lygą, tiek jos gerbėjus, tad labai pasistengsime, kad kovoje dėl čempionų titulo jie nenustebintų mūsų.“

Sezono pradžioje turbūt niekas nebūtų pasakęs, jog finale žais dvi A diviziono debiutantės. Vis tik, balandžio 12 d. prasidėsiančioje finalo serijoje į kovą dėl trofėjaus stos „Raseinių“ ir Šilalės „Lūšies“ komandos. Krepšininkai tikisi, kad ,,Karpynės“ sporto areną užpildę sirgaliai padės siekti pergalės finale. Laukiame Jūsų, nes KARTU MESKOMANDA!

Projekto informacija

• !: RASEINIAI.Online paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti RASEINIAI.Online kaip šaltinį