Badmintono turnyras

19 Rugsėjis 16, Pirmadienis 16:41 Paskelbė Egidijus Šubinas, Raseinių badmintono klubo prezidentas

Rugsėjo 14 dieną Šakiuose vyko Zanavyko taurės 1 etapo suaugusiųjų badmintono turnyras. Varžybose dalyvavo 57 sportininkai iš Kauno, Vilniaus, Tauragės, Kelmės, Šakių, Birštono ir Raseinių.

Pirmas iš kairės Tomas Petrauskas, penkta iš kairės Diana Valantinaitė
Pirmas iš kairės Tomas Petrauskas, penkta iš kairės Diana Valantinaitė|||| Pirmas iš kairės Tomas Petrauskas, penkta iš kairės Diana Valantinaitė|||| ||||

Raseiniams puikiai atstovavo Diana Valantinaitė ir Tomas Petrauskas. Diana B grupės moterų dvejeto varžybose, poroje su Aldona Pikčilingiene iš Šakių, iškovojo sidabro medalį, o mišraus dvejeto kategorijos varžybose, poroje su Dariumi Liku iš Vilniaus, iškovojo bronzos medalį. Tomas Petrauskas B grupės mišraus dvejeto varžybose, poroje su Rūta Bubuliene iš Vilniaus, iškovojo sidabro medalį.

Projekto informacija

• !: RASEINIAI.Online paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti RASEINIAI.Online kaip šaltinį